Dosya İletişimde Yeni Dönem: Kurumsal ve Tümleşik İletiş 13 HAZİRAN 2016 / 12:25

İş hayatı tümleşik iletişim araçlarıyla hareketleniyor

Nesnelerin interneti, mobilite, bulut gibi kavramların iş dünyasına hızlı bir şekilde dahil olmasıyla beraber, iletişim modelleri de kabuk değiştirmeye başladı. Şirketler ve çalışanlar, IP telefon, e-posta, anında mesajlaşma ve mobil iletişim gibi farklı yöntemleri tek noktada toplamaya başladılar.
‘Tümleşik İletişim’ dediğimiz yapı, web tabanlı yönetim ara yüzünü ve tak-çalıştır cihaz yönetimi yeteneklerini kullanıcılarına sunmayı amaçlıyor. Bu sayede sunucu, telefon ve ağ geçidi gibi cihaz ayarlarını kolayca yaparak sistemi kısa sürede çalışır hale getirmek mümkün hale geliyor. Ayrıca web servisleri aracılığıyla hali hazırda kullanılan uygulamalarla entegre edilebilir. Kısacası iş süreçlerine önemli ölçüde esneklik ve rahatlık getiriyor.
Şirketler, çalışanların kullandığı mobil cihazları artmasıyla birlikte, bu cihazları telekonferans ve daha doğrusu “tümleşik iletişim çözümleri”ne dahil etme ihtiyacı hissediyorlar. Sade ve kolay yönetilebilir bir sistem altyapısıyla farklı iletişim modellerini bir araya getirmeye başaran şirketler, maliyet,iş gücü ve iş süreçleri bakımından kendilerine avantaj sağlıyorlar. 
ETİKETLER : 1076
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN