Dosya İletişimde Yeni Yaklaşımlar ve Tümleşik İletişim 14 KASIM 2015 / 15:20

​Tümleşik iletişim çözümleri ile kurumların iletişimi yeniden şekilleniyor

Yıllardır hayatımızda olan tümleşik iletişim çözümleri, mobil cihazların yaygınlaşması, hem mobil hem de sabit internet hızlarının artması, sosyal medya araçlarının işin içine girmesi ve bulut teknolojilerinin de kullanılmaya başlanması ile birlikte daha da gelişerek hayatımızda büyük rol oynamaya devam ediyor. Şirketler artık tümleşik iletişim çözümlerinde işte, evde, yolda kısacası her yerde erişilebilirlik ve en önemlisi en üst düzeyde güvenlik istiyorlar.
Sizler için özel olarak hazırladığımız bu dosyamızda, tümleşik iletişim alanındaki en son yenilikler, teknolojik gelişmeler, yeni ürün ve çözümler, yeni eğilimler, 4G gibi yüksek hızlı mobil internet teknolojilerinin etkileri gibi konuları sizlere aktaracağız. Ayrıca sektörün önde gelenlerinden tümleşik iletişim çözümlerini ilk ağızdan dinleme şansı bulacaksınız. 
 
 
ETİKETLER : 1046

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN