İnsan Kaynakları 01 NİSAN 2017 / 17:15

​Alışveriş için temsilciniz işbaşında

Ofix.com, kurumsal hizmetleri kapsamında çalışan özel müşteri temsilcileri ile kurumlara özel hizmet sunuyor. Ofix.com Kurumsal Satış Müdürü Burak Solak, “Şirketler sitemizde aradıkları ürünleri bulamadıkları ya da tam olarak hangi ürünü almaları gerektiğini bilmedikleri durumlarda kendilerine özel müşteri temsilcileri ile görüşerek sonuca ulaşabiliyorlar” dedi. Solak, şöyle devam etti:
“Tüketici artık özel ürün aradığı gibi, hizmetin de özelleştirilmesini talep ediyor. Biz de operasyonlarımızı buna göre kurguladık. Müşteri temsilcilerimiz; sunduğumuz kurumsal hizmetler kapsamında şirketlerin çalışanı gibi hizmet veriyor. ‘Temsilcim beni arasın’ seçeneği sayesinde kurumların aradıkları ürüne hızla ulaşmaları sağlanıyor, değişen talepleri, özel istekleri ile birebir ilgileniliyor. Şirketler ofis malzemesi alışverişinde maliyet ve kontrol avantajını Ofix Kurumsal ile yakalayabilirler. Kısıtlı liste özelliğimiz sayesinde kurumlara belirlenmiş ürünleri gösterebiliyoruz. Ayrıca sipariş verme sınırı da konulabiliyor. Müşterilerimize özel sunduğumuz aylık alım raporlarıyla ise kategori bazında hangi üründen kaç adet, hangi fiyata alındığı gibi birçok detay görülebiliyor.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN