İnsan Kaynakları 13 KASIM 2016 / 16:27

​E-Dönüşüm Sertifika Programı başlıyor

E-GÜVEN Akademi ve Kadir Has Üniversitesi; 26 Kasım ve 3 Aralık tarihlerinde 12 saatlik ücretsiz E-Dönüşüm Sertifika Programı düzenliyor. Çalıştıkları kurumlara e-dönüşüm konularında liderlik etmek isteyen bireylere uzman isimlerin eğitim vereceği programda, e-dönüşüm stratejilerine ve uygulamalarına ilişkin birçok başlık yer alıyor. E-GÜVEN’in bu yıl ikincisini düzenleyeceği E-Dönüşüm Sertifika Programı, Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Herkese açık ve ücretsiz olan programa e-dönüşüm öğelerini şirketlerinde konumlandırmak isteyen profesyonellerin, e-dönüşüm alanında faaliyet gösteren şirketlerde çalışmayı düşünen öğrencilerin ve kamu kurumu çalışanlarının katılımı bekleniyor. E-GÜVEN E-Dönüşüm Sertifika Programı katılımcıları, e-dönüşümün temel unsurlarından, dijital IQ ve siber güvenliğe kadar kapsamlı bir eğitim alacaklar. E-GÜVEN E-Dönüşüm Sertifika Programı’nın eğitmen kadrosunda sektörün önde gelen isimlerinden E-GÜVEN Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Gönç, E-GÜVEN Genel Müdürü Can Orhun, Gelir İdaresi Başkanlığı Yetkilisi, MOSO Technologies Genel Müdürü Cüneyt Çerkez, BTS&Partner  LLM Batu Kınıkoğlu ve Erdem Aslan, TNB KEP Genel Müdürü Duygu Yantaç, e-LOGO Genel Müdürü Cahit Güvensoy BİZNET Genel Müdürü Onur Arıkan bulunuyor. E-GÜVEN Genel Müdürü Can Orhun, şu bilgileri verdi:
“Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz E-Dönüşüm sertifika programı ile maliyetleri azaltan, zamandan kazandıran ve çevreci çözümler yaratan e-dönüşümü daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Programa katılacak olan kişiler e-dönüşüm kavramını ve e-dönüşümü oluşturan alt başlıkları alanındaki uzmanlardan öğrenecek. E-GÜVEN Akademi ile amacımız, sektörün öncelikli konularından biri olan e-dönüşüm hakkında bireylerin ve kurumların bilgi birikimini artırmak ve kullanımı da yaygınlaştıracak düzeyde etkili bir eğitim verebilmek.”
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN