İnsan Kaynakları 16 EKİM 2016 / 06:12

​Gayrimenkulde iş yapış tarzı 3D ile değişiyor

Ev arama, satma ve kiralama süreçlerindeki sıkıntıları ortadan kaldırmayı hedefleyen teknoloji girişimi Yuvako Teknoloji, daha çok geleneksel yöntemlerle ilerleyen bu sektörü, evleri 3D sanal turla gezilebilir hale getirerek yenilemeyi hedefliyor. Yuvako’nun kurucu ekibi ise Altay Tınar, Melih Herman, Selen Erdem ve Can Erenberk gibi internet teknolojileri alanında yetkin girişimciler.
Özellikle çalışanların ve sınırlı zamanı olan kişilerin daha kolay ev gezmesini sağlayan sistem, istenilen evi gerçekte olduğu şekilde dolaşma imkanını sunuyor. Doğru insanın doğru evi gezmesini sağlayarak süreci hızlandıran Yuvako, ev arayanın ve ev sahibinin yükünü hafifletme, böylece anlaşma sürecini de hızlandırmayı hedefliyor. Yuvako’da uzmanlar, sanal tur sonrası beğenilen evlerin yerinde görülmesi ve satış aşamasında tapu işlemleri konusunda danışmanlık desteği de sunuyor. Yuvako Teknoloji CEO’su Altay Tınar, “Teknoloji geçmişimizi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek ev aramaktan, tapu işlemlerine kadar tüm süreç için tam çözümü en ekonomik şekilde sunuyoruz” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN