İnsan Kaynakları 23 EKİM 2016 / 14:26

​Girişimciler buluşacak

Her yıl Kasım ayında 160 ülkede kutlanan ve girişimcilik adına dünyadaki en büyük seferberlik kampanyası olarak tanımlanan Global Girişimcilik Haftası (GGH), bu sene 14 - 20 Kasım arasında gerçekleşecek. GGH’nın genel koordinasyonunu ise 2016 yılında Endeavor Türkiye ve Uluslararası Girişimcilik Merkezi üstleniyor. 2015 yılında düzenlenen GGH Türkiye kampanyasında 300’e yakın paydaş desteğiyle 41 ilde 400 etkinlik düzenlenmiş, bu etkinliklerle 192 bin kişiye ulaşılmıştı. 
Detayların www.globalgirisimcilikhaftasi.com sitesinde yer aldığı etkinlik kapsamında 
gençlere girişimciliği bir kariyer seçeneği olarak sunmayı hedefleyen GGH, yerel ve uluslararası ekosistemde yer alan önde gelen STK, üniversite, girişimci, yatırımcı, öğrenci, yerel yönetimler, devlet kurumları, özel sektör temsilcileri ve medya gruplarını bir araya getiriyor. GGH 2016 Türkiye kampanyasında da bu kurumlar arası gerçekleşen işbirliği ile 50’ye yakın ilde paneller, konferanslar, oturumlar, çalışma atölyeleri, fikir yarışmaları, eğitim programları, web buluşmaları vaka çalışmaları, film gösterimleri ve şenlikler düzenlenecek. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN