İnsan Kaynakları 18 ARALIK 2016 / 12:02

​İK yönetiminde başarı hikayesi

Vodafone Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar Kalay, Vodafone Türkiye bünyesinde öncülüğünü yaptığı dijital İK uygulamalarıyla “Dünyanın En Yenilikçi 50 İK Teknoloji Lideri” arasında gösterildi. Liste, insan kaynakları alanında dünyanın en kapsamlı etkinliği olarak bilinen ve 15-17 Şubat 2017 tarihlerinde 25’incisi düzenlenecek İK Kongresi’nin (World HRD Congress) Danışma Kurulu tarafından belirlendi. Kalay’ın aralarında bulunduğu “Dünyanın En Yenilikçi 50 İK Teknoloji Lideri” listesi, küresel bazda İK alanında sıra dışı işler yaparak başarılara imza atan isimlerden oluşuyor. Listede yer alan İK profesyonelleri; stratejik bakış açısı, geçmiş performans, teknolojinin etkin kullanımı, İK’da yenilik, sürdürülebilirlik yeteneği, gelecek planları, dürüstlük ve etik, organizasyon bünyesinde yaratılan İK etkisi gibi kriterler doğrultusunda ayrıntılı değerlendirmeye tabi tutularak belirlendi. Kalay, konuyla ilgili şunları söyledi:
“Dijital dönüşüme liderlik etme vizyonumuzun sürdürülebilir olmasında yetenekli işgücümüzün en önemli etken olduğunu düşünüyoruz. Şirketimizde, sadece telekomünikasyon sektöründe örnek gösterilecek büyüme başarısı değil, insan ve liderlik odaklı başarı hikâyesi yaratmayı da hedefliyoruz. Dijitalleşme süreci, İK stratejilerimizde köklü değişiklikleri beraberinde getiriyor.”
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN