İnsan Kaynakları 14 EKİM 2017 / 17:04

​İşveren markaları ele alınacak

İşveren markası başlığındaki gelişmelerin ve trendlerin yanı sıra yerli ve küresel işveren markasının stratejik yaklaşımlarının sunulduğu People Make The Brand Konferansı, 24 Kasım’da Fairmont Quasar İstanbul’da düzenlenecek. Beşinci kez düzenlenecek İşveren Markası Konferansı (People Make the Brand) Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin insan kaynakları ve iletişim profesyonellerine ev sahipliği yapacak. Konferansta işveren markası metrikleri, küresel işveren markalarının yerel uygulamaları, çalışan değer önermesi geliştirme süreci ve sürdürülebilir işveren markası stratejileri de ele alınacak.
Garanti Bankası sponsorluğu ile Dinamo Danışmanlık tarafından düzenlenecek etkinlikte, 2017 yılında 50 bine yakın Y kuşağı ile gerçekleşen Universum İdeal İşveren Araştırması sonuçları da paylaşılacak. Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı Evrim Kuran’ın açılışını yapacağı konferansın moderatörlüğünü Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan yürütecek. Konferansın konuşmacıları arasında Vodafone Global İşe Alım Ve İşveren Markası Başkanı Catalina Schveninger, Borusan Holding CEO’su Agah Uğur, Garanti Bankası İnsan Kaynakları Koordinatörü Burak Yıldıran, Universum Stratejik Danışma Kurulu Başkanı Claudia Tattanelli, Universum Global Strateji Başkan Yardımcısı Richard Mosley yer alacak.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN