İnsan Kaynakları 10 ARALIK 2016 / 18:12

​Logicom Türkiye Genel Müdürü Atakan Coşkun

Atakan Coşkun ile birlikte, Logicom Türkiye stratejik iş ortaklıklarına ve katma değerli distribütörlük çalışmalarına daha çok ağırlık verecek. Kabataş Erkek Lisesi’ndeki eğitiminin ardından lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde tamamlayan Coşkun, eğitim hayatını İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Executive MBA Lisansüstü eğitimini alarak bitirdi.
Atakan Coşkun, 1996 yılında Compaq Türkiye’de Kanal Satış Yöneticiliği ile kariyerine başlamış olup birleşme sonrası HP Türkiye’de aynı görevini sürdürmüştür. 2002 yılında Bull Türkiye’de Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilmiş ve 5 yıl süre ile görev yapmıştır. 2007 yılında katıldığı IBM Türk bünyesinde Sistem Entegratörlerinden sorumlu Kıdemli Kanal Satış Yöneticiliği, Power Sistemler Kanal Liderliği ve Kamu Sektörü Kanal Liderliği görevlerinde bulunmuştur. Ardından 2011 yılında katıldığı Avnet Technology Solutions’da, IBM Satış Müdürlüğü, Ürün Grupları Direktörlüğü ve EMEA Bölgesinde IBM Versastack Ürünlerinin Liderliğini üstlenmiştir. Logicom’a katılmadan önce son bir yıldır Brocade Türkiye Yunanistan Satış Müdürlüğü görevinde bulunan Coşkun, 1 Kasım itibariyle Logicom Türkiye Genel Müdürü olarak atandı.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN