İnsan Kaynakları 12 KASIM 2016 / 16:33

​Özyeğin Üniversitesi öğrencilerine Huawei’den eğitim

Özyeğin Üniversitesi’nin “sektörlerle iç içe eğitim” felsefesi doğrultusunda oluşturulmuş, öğrencilerin sektörel farkındalıklarını artırarak kariyerlerine en iyi şekilde hazırlanmalarına olanak sağlayan “Sektörel Eğitim Programı” başlığı altında Huawei Özyeğin Üniversitesi öğrencilerini Türkiye ofisinde ağırladı.
Gün boyunca öğrencilere sektörle ve Huawei ile ilgili eğitim verildi. Verilen eğitim kapsamında Huawei Türkiye Ar&Ge Direktörü Wulianginq öğrencilere Huawei’nin çalışma prensipleri ve telekomünikasyon sektörü ile ilgili bilgi verdi.  İnsan Kaynakları Direktörü Şevket Ünal ve Türkiye Network Teknoloji Departmanı Direktör Yardımcısı Evren Bitil Huawei’nin Türkiye’de gerçekleştirdiği projeler ve hedefleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi.
Sektör eğitiminin yanı sıra Özyeğin Üniversitesi öğrencileri her sene ortalama 50 öğrenciye staj olanağı sağlayan ve 80-100 kadar yeni mezuna iş imkanında bulunan Huawei’de staj ve iş olanakları hakkında bilgilendirilirken Huawei’nin üst düzey yöneticileri ile bireysel zaman geçirme olanağını yakaladı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics