İnsan Kaynakları 13 KASIM 2016 / 16:35

​Üniversite ve iş dünyası eğitimde buluştu

KalDer, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle düzenlediği ‘Bosch Stratejik Pazarlama Satış Sertifika Programı’nı tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen sertifika törenine KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Buket Eminoğlu Pilavcı, Bosch Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Steven Young, BÜYEM Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Taner Bilgiç, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi, Sertifika Programının Akademik Koordinatörü Prof. Dr. Ali Rıza Kaylan ile çok sayıda davetli katıldı.
BÜYEM ile birlikteliklerinin 4’üncü yılında böyle önemli bir projeye imza atmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Buket Eminoğlu Pilavcı, “Fütürist yazar Alvin Toffler’in dediği gibi; “Geleceğin cahilleri okuma yazma bilmeyenler değil, yeniden öğrenemeyenler olacaktır” diye konuştu.
Programın şirketleri için bir ilk olduğunu ifade eden Bosch Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Steven Young ise gelişen dünyada eğitimin bir ömre yayıldığını ifade etti. Steven Young, “Geleceğin dünyasında içe dönük müşteri yok. Çalışanlarımız bu programda kaynak, risk yönetimi ve daha pek çok önemli konuyu öğrendiler. KalDer ve BÜYEM ile olan bu ilişkimiz de sürdürülebilir olacak” dedi.
Eğitimin sadece üniversite ile sınırlı olmadığını dile getiren Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi, Sertifika Programının Akademik Koordinatörü Prof. Dr. Ali Rıza Kaylan da günümüz rekabet dünyasında kendini yenilemenin kaçınılmaz olduğunu vurguladı. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics