İnsan Kaynakları 28 OCAK 2013 / 14:50

‘Ofiste İlk Günüm’ ödülleri verildiKariyer.net’in resmi Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirilen ‘Ofiste İlk Günüm' kapsamında ödül kazanan adaylar belli oldu. Ofisteki ilk iş gününde yaşadıklarını paylaşanlar arasında en çok beğenilen Ömer Mildan, tablet kazandı.

İnsan kaynakları platformu Kariyer.net’in resmi sosyal medya sayfaları üzerinden gerçekleştirilen ‘Ofiste İlk Günüm’ yarışmasının sonuçları belli oldu.  Adaylar tarafından oldukça yoğun ilgi gören ‘Ofiste İlk Günüm’ yarışmasında toplam 848 hikâye paylaşıldı. Uygulama kapsamında fotoğraf ve yazı ile ilk iş günü hikâyesini paylaşan Ömer Mildan, tablet ödülünün sahibi oldu. İlk iş günü hikâyelerini paylaşan ilk 100 kişi ise Bilge Adam’dan Microsoft Office Online eğitim paketi kazandı.

 

14 bin 733 oy kullanıldı

Kariyer.net’in resmi Facebook sayfası üzerinden Nexum tarafından geliştirilen uygulama ile gerçekleştirilen ‘Ofiste İlk Günüm’ yarışması için toplam 848 hikaye gönderildi. Yarışma Facebook sayfası üzerinden 175 bin, Twitter sayfası üzerinden ise 7 bin 637 kişi tarafından görüntülendi. İlk İş Günün uygulaması kapsamında 14 bin 733 oy kullanıldı. Katılımcıların yüzde 55’ini erkek adaylar, yüzde 45’ini ise kadın adaylar oluşturdu.

 

 

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics