İnsan Kaynakları 13 MART 2016 / 10:41

‘Sağlıklı ve güvenli sürdürülebilirlik’ ele alınacak

Ana teması “Sürdürülebilir İş Sağlığı ve Güvenliği” olarak belirlenen 8. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı,  çalışma hayatının taraflarını 8-11 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek. Ulusal ve uluslararası düzeyde yaklaşık 5 bin kişinin katılması beklenen konferansta, iş sağlığı ve güvenliği alanında sektörel yaklaşımlardan meslek hastalıklarına, iş kazalarının nedenlerinden yasal düzenlemelere kadar 36 farklı konu detaylı biçimde ele alınacak. Konferansa ilgili akademisyenler, uzmanlar, uluslararası kuruluşlar, üniversiteler, meslek odaları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katılacak. 

Konferansta, alanında önde gelen isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı ana konuşmaların yanı sıra, işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği alanında hem sorunların tartışılacağı hem de iyi uygulama örneklerinin anlatılacağı oturumlar yer alacak. Ayrıca eğitim kursları ve iş sağlığı ve güvenliği alanında iyi uygulamaların yerinde görüleceği teknik turlar düzenlenecek. Konferans ile eş zamanlı olarak düzenlenecek İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı da katılımcılara iş sağlığı ve güvenliği odaklı yeniliklerle buluşma imkanı sağlayacak. Konferans ile ilgili detaylar ise http://www.tioshconference.gov.tr/ adresinde. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN