İnsan Kaynakları 13 EKİM 2014 / 13:51

15’inci yılda web sitesi yenilendi

2000 yılından bu yana eleman arayan şirketlerle iş arayan adayları çevrimiçi ortamda bir araya getiren, Secretcv.com, 15’inci yaşına girerken internet sitesini yeniledi. Sitenin daha dinamik bir havaya büründüğünü belirten Secretcv.com Genel Müdürü Okan Tütüncü, “En son teknolojik altyapı ile oluşturduğumuz yeni sitemizde yaratıcı detaylara yer verdik. İş arayanların ve üye şirketlerin sitede kolayca hareket edebilmeleri ve amaçlarına hızlı ulaşabilmeleri için çalıştık” dedi.


Yeni web sitesinde anasayfa tek bir arama çubuğu ile açılıyor. Adaylar buraya kendileri için en temel anahtar kelimeyi yazarak şehir seçimi yapıyor ve ilanlara göz atabiliyorlar. İkinci adımda kişi, bölüm, pozisyon, ilan tipi, eğitim seviyesi, ilan tarihi ve ilan seçenekleri filtrelerini kullanarak arama sonuçları daraltılabiliyor. Sitede vitrin ilanları, iş hayatına dair haber sekmeleri, İK ile ilgili makaleler, röportajlar ve anketler sade bir tasarımla yerini koruyor.
ETİKETLER : 991
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN