İnsan Kaynakları 25 MAYIS 2015 / 08:39

A’dan Z’ye melek yatırımcılığın esasları

BIC Angel Investments, melek yatırımcı olmak isteyen ancak nereden başlayacağını bilemeyenlere yönelik özel bir üyelik modeli hayata geçirdi. Bu modele dahil olan melek yatırımcı adayları katılım ücreti ödemeyecekler. BIC Angel Investments Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Joachim Behrendt, sunucakları model ile melek yatırımcı olmak için nereden başlayacağını bilemeyen yatırımcıları hedeflediklerini, bu model ile Türkiye’deki melek yatırımcı sayısını artırmak istediklerini söyledi.

 

BIC Angel Investments, deneme üyeliğine katılmak isteyen yatırımcılardan katılım ücreti almayacak. Bu modele dahil olan yatırımcılara da ikinci ve üçüncü tur yatırım görüşmelerine katılma imkanı ve bu görüşmelerde ortaya konulan rakip analiz ve finansal analizlere ulaşma imkanı sağlayacak. Deneme üyeliği istenilen zamanda tam üyeliğe dönüştürülebilecek ve böylece tam üyelik avantajlarından yararlanmak mümkün olacak. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için bic@bicangels.com adresine posta göndermek veya 0212 328 19 39 numaralı telefondan BIC Angel Investments’la bağlantıya geçmek yeterli.

 
ETİKETLER : 1023

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN