İnsan Kaynakları 17 EKİM 2011 / 10:47

Adnan Eceviş AssisTT’te

Çağrı merkezi şirketi AssisTT, Adnan Eceviş’i  İnsan Kaynakları Direktörü olarak atadı. Eceviş, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi’nde İletişim alanında yüksek lisans eğitimi aldı. Kariyerine, 2004 yılında Türksat A.Ş.’de Halkla İlişkiler Uzmanı olarak başlayan Eceviş, aynı kurumda sırası ile 2008 yılında Basınla İlişkiler Müdürü ve 2009-2011 yılları arasında ise Müşteri İlişkileri Direktörü olarak görev yaptı.
ETİKETLER : Sayı:842
YORUMLAR
gülay taş 28 ARALIK 2012 / 23:11 0 0
ist.ttnet insan kaynakları direktörlüğünden istifa ettiğini öğrenen çağrı merkezi asistanları kulaklık bıraktı ve motivasyon düşüklüğü yaşadılar yaklaşık 2 yıldır bu şirketeyim hiçbir yöneticinin bu kadar gönüllere taht kurduğuna rastlamadım.insan odaklı direktörüm sizi çok seviyoruz.yolunuz açık olsun
Şenay Taşdemir 16 MART 2012 / 23:50 0 0
Farklı bir Şirket çalışanı olarak Adnan Beyle tanışma imkanım oldu ve kendisini bir yönetici olarak çok taktir ettim.Personeline ciddi boyutta değer ve önem veren aynı zamanda işini severek yapan, yeniliklere açık ve en önemliside bütün çabası ve emeği kendine başarı sağlamakdan ziyade tamamen Şirketini ve çalışanını ön planda tutarak birşeyler yapma isteği çok güzel. Kendisine çalışma hayatında başarılar diler daha iyi yerlerde görmeyi temenni ederim..Yolu hep açık olsun..
Lider 29 OCAK 2012 / 14:50 0 0
Kurumumuzda direktör olarak görevine başlayan Sayın Adnan Eceviş henüz 5 ay geçmesine rağmen,başarılı projeleri ve çalışan sevgisi ve muhabbetiyle gönüllerdeki yerini almıştır. ilerki çalışma hayatında AssisTT A.Ş için vazgeçilmeyecek bir değer olacağına inancımız sonsuz. Daha önce hiç görmediğimiz;Gecenin herhangi bir saatinde yanımıza gelerek elimizi sıkarak motivasyonumuza,katkı sağlaması.Dereceyle bitirdiği Lisans ve yüksek Lisansı bizlere güç ve gurur katacaktır.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics