İnsan Kaynakları 30 EYLÜL 2012 / 10:47

AirTies’a yeni CEO

AirTies, CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak Philippe Alcaras’ı atadığını açıkladı. Sayısal medya alanında kapsamlı bir deneyime sahip olan üst düzey yönetici Alcaras’ın atanması ile AirTies sayısal TV ve ev ağ alanında önde gelen oyunculardan biri olmak üzere geliştirdiği büyüme stratejisinin bir sonraki aşamasını uygulamaya koyabilecek. AirTies’taki görevi öncesinde Philips “Home Network” bölümü CEO’su olarak 1 milyar dolar büyüklüğünde bir departmanı yöneten Alcaras, daha öncesinde Nagra France’da CEO ve Thomson Digital TV STB şirketinde genel müdürlük pozisyonlarını üstlenmişti.
Uzun yıllar CEO’luk görevini başarıyla yürüten AirTies Kurucusu Bülent Çelebi ise yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanı olarak AirTies’ın yönetiminde yer almaya devam ederek, sahip olduğu vizyon ve tecrübeyle, iş geliştirme ve teknoloji geliştirme konularında katkıda bulunmaya devam edecek.
ETİKETLER : Sayı:890

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN