İnsan Kaynakları 30 EYLÜL 2012 / 10:49

Akademik yayıncılıkta yeni bir yayınevi

Ülkemizde akademik yayıncılık yapan yayınevleri arasına yeni bir yayınevi daha katıldı: DaisyScience International Publishing House. Başta bilişim olmak üzere tüm bilim
alanlarında kaliteli
ve yetkin kitaplar yayınlamak şiarı ile yayıncılık hayatına başlayan yayınevi ilk kitabını yayınladı. Yeni yayınevi yurtdışındaki saygın yayınevleri tarafından yabancı dillerde yayınlanmış akademik, bilimsel ve teknik kitapları Türkçe’ye çevirerek, ülkemizde Türkçe yayınlanmış eserleri de başta İngilizce olmak üzere diğer yabancı dillere çevirerek yeni bir yayıncılık anlayışını ülkemize kazandırmayı hedefliyor.
Çok satan “İşte C Programlama Dili” başta olmak üzere on civarında kitabın yazarı ve birçok eseri ülkemize kazandıran akademisyen Dr. Rifat Çölkesen ve yüzlerce kitabın editörlüğünü yapmış olan Uçak Yüksek Mühendisi Suat Koyuncu’nun yönetiminde hem ülkemizde hem de yurtdışında satılmak üzere tüm akademik alanlarda en temel bilimsel eserleri yayınlamayı planlıyorlar. Şirket ve yayınlanan kitapla ilgili bilgiler www.papatya.info.tr web sitesinden alınabiliyor.
ETİKETLER : Sayı:890
YORUMLAR
cem yıldız 02 EKİM 2012 / 19:16 0 0
Sayın Yönetici,
Deneyimli büyük proje mühendisi olarak,
hedefiniz çok büyük. Hem akademik, hem
de temel eser işi zor. 'Otomatik Kontrol ve
Uygulamalar' adında kitap yazdım, 2011
yılında, 6 ay sonra yayıneninde kitap kalmadı.
Ama böyle işler zordur, kolay gelsin.
cem yıldız

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics