İnsan Kaynakları 15 MART 2013 / 14:17

Akın Kazak Bosch Termoteknik'e genel müdür oldu

Bosch Grubu’nun ısıtma, klima ve havalandırma teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren şirketi Bosch Termoteknik’te Ticari ve Finansal İşler Genel Müdürlüğü’ne Akın Kazak atandı. Genel Müdürlüğü Klaus Peter Bredfeldt’ten devralan Akın Kazak, son olarak Çek Cumhuriyeti’nde görev yapıyordu.

Manisa’da faaliyet gösteren Bosch Termoteknik ile İstanbul’da bulunan Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima ’nın Ticari ve Finansal İşler Genel Müdürlüğü görevine Akın Kazak atandı. Son olarak Çek Cumhuriyeti’nde bulunan Bosch Termotechnika s.r.o. Ticari ve Finansal İşler Genel Müdürlüğü’nü yürüten Akın Kazak, yeni görevini Klaus Peter Bredfeldt’ten devraldı. Bredfeldt ise 1 Şubat 2013 itibarıyla Almanya Bosch Thermotechnik GmbH’de yeni sorumluluklar üstlendi.

Manisa’da 1970 yılında doğan Akın Kazak, Dokuz Eylül Üniversitesi Manisa İktisadi ve İdari Bilimler Bölümü’nden 1992 yılında mezun oldu. Bosch’un Muhasebe ve Finansman Bölümü’nde 1995 yılında  çalışmaya başlayan Kazak, 2002-2005 yılları arasında Bosch İngiltere ve Almanya’da Proje Liderliği, Yönetim Muhasebesi ve Finans alanlarında önemli görevler üstlendi.

2005-2008 yılları arasında Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Yönetim Muhasebesi Departman Müdürlüğü yapan Akın Kazak, 2009-2012 yılları arasında Çek Cumhuriyeti’nde bulunan Bosch Termotechnika s.r.o. Ticari ve Finansal İşler Genel Müdürü olarak çalıştı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN