İnsan Kaynakları 29 MAYIS 2016 / 14:34

Alcatel Türkiye ofisi faaliyete başladı

Alcatel markası, Türkiye ofisiyle tüketicisine doğrudan ulaşacak. Tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayacak farklı özelliklerle donatılan IDOL, POP ve PIXI modellerinin en güncel versiyonları yakın gelecekte Türkiye’deki teknoloji meraklılarının beğenisine sunulacak. Bunların yanı sıra tabletler, giyilebilir aksesuarlar, GPS takip cihazları da tüketicilere ulaşacak. Alcatel’in Türkiye’de ülke müdürlüğü görevini ise Tamer İşisağlam yürütecek. İşisağlam, Alcatel’in yeni nesil akıllı telefon ve diğer teknoloji çözümlerinin Türkiye’deki tüketicilere en doğru zamanda, hızlı biçimde ulaştırılmasına yönelik operasyonlardan sorumlu olacak.  
İşisağlam, kariyerine Gillette firmasında başladı ve burada son olarak İsrail ve Balkanlar'dan Sorumlu Ticari Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Nokia’nın Türkiye operasyonunda uzun yıllar pazarlama/satış ve operatör ilişkilerinden sorumlu yöneticilik görevlerini üstlenen, Microsoft’ta operatör satışlarından sorumlu yönetici olan Tamer İşisağlam, Alcatel Türkiye Ülke Müdürlüğü görevinden önce ise Vodafone Türkiye Terminal ekibinde kıdemli yönetici olarak görev yapıyordu. 
ETİKETLER : 1074 Alcatel Türkiye
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN