İnsan Kaynakları 02 EYLÜL 2012 / 15:26

AMD’nin EMEA Bölgesi’ndeki satış faaliyetlerinin başına Darren Grasby getirildi

Şirketin satıştan sorumlu üst yöneticisi John Byrne’ın altında görev yapan Darren Grasby, AMD’nin EMEA Bölgesi’ndeki satış faaliyetlerinin başına getirildi. Grasby, EMEA bölgesinde cironun artırılması ve tüm bölgesel satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi görevlerini üstlendi.
AMD’nin satıştan sorumlu üst yöneticisi John Byrne, AMD’nin satış ağıyla ilgili kısa bir değerlendirme yaptı ve atama ile ilgili şu sözleri kaydetti:
“AMD olarak en büyük önceliğimiz, başta satış organizasyonu güçlendirmek ve son tüketici ihtiyaçlarını yakından takip ederek, bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak ürünlerin iş ortaklarımız işbirliği ile pazara sunulmasını sağlamaktır”.
2007 yılından beri AMD bünyesinde bulunan ve Birleşik Krallık’ta görev yapan Grasby, bundan önce Global Komponent Kanalı Sorumlusu olarak AMD’nin Global Kanal ve Bölgesel OEM satış organizasyonlarını geliştirirken önemli müşteriler ve iş ortakları ile daha yakın ve iyi ilişkiler kurmaktan, komponent pazarına platform mesajının benimsetilmesini sağlamaktan sorumluydu.
ETİKETLER : Sayı:886
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN