İnsan Kaynakları 20 EKİM 2014 / 09:36

AMD’nin yeni CEO’su Dr. Su oldu

’nin yeni başkanı ve CEO’su olarak Dr. Lisa Su atandı. Görevine hemen başlayacak olan yeni yönetim kurulu üyesi Dr. Su görevi, kurul üyeliği, başkanlık ve CEO pozisyonunu bırakan Rory Read’den devraldı. Bu arada Read de 2014 sonuna kadar danışman olarak geçiş dönemindeki görevine devam edecek.

AMD’ye 2012 yılında katılan Dr. Su, son olarak AMD’nin yetkili tüm işletme birimleri, satış, küresel operasyonlar ve altyapı geliştirme ekipleri, her türlü ürün strateji, uygulama, satış ve iş faaliyetlerinden sorumlu operasyon direktörü olarak görev yapıyordu. Bundan önceki görevinde ise yine AMD’de ürün strateji ve tanımlaması ile iş planlamalarından sorumlu Global İş Birimleri Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü olarak görev almıştı.

 
ETİKETLER : 992

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN