İnsan Kaynakları 08 OCAK 2014 / 09:32

Arena'da yeni genel müdür

Arena Bilgisayar’ın Genel Müdürlük görevini 2 Ocak 2014 tarihi itibariyle Okay Nasır devraldı.
Bugüne kadar birçok uluslararası markanın Türkiye pazarında başarıyla yer almasına aracılık eden, teknoloji sektörünün en yaygın dağıtım şirketi olan Arena Bilgisayar'ın yeni Genel Müdürü Okay Nasır oldu.

21 yıllık başarılı geçmişi boyunca şirket, 2000 yılında halka arzı sonrasında, sektörde e-ticaretin yaygınlaşmasına liderlik eden ilk B2B internet sitesi (www.pencere.com) ve bayilerinin rekabette farklılaşmasına olanak sağlayan PayNet ödeme sisteminin geliştirilmesi gibi birçok ilke imza attı.
Arena Bilgisayar'da 2 Ocak 2014 tarihi itibariyle Genel Müdürlük görevini üstlenen Okay Nasır şunları ifade etti. " Yıllardır teknoloji ürünleri pazarinda başarıyla var olan Arena Bilgisayarın Genel Müdürlük görevini üstlenmekten ötürü mutlu ve gururluyum. İlk hedefim, kendine özel bir kültüre sahip olan Arena’nın değerlerini ve değişen pazar koşullarına göre gerekli değişiklikleri her zaman sağlayabilecek çevikliğe sahip yapıyı korumak, geliştirmek ve daha da ileriye taşıyabilmek.”

1972 İstanbul doğumlu olan Okay Nasır, Kadikoy Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat bölümü mezunudur. İş hayatına devam ederken 1998 yılında ITU executive MBA programına katılan Okay Nasır, Bilişim Sektörü ile 1997 yılında Karma Donanım ile çalışmaya başlayarak tanışmış ve sektörde farklı şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Son 2 yıldır, bir Arena Bilgisayar iştiraki olan ve Elektronik Güvenlik sektörünün en ‘’yenilikçi firması’’ olma hedefiyle yola çıkmış SENSONET in kurucu Genel Müdürlüğünü sürdürmekte olan Okay Nasır, Arena'nın Genel Müdürlüğünü 2 Ocak 2014 tarihi itibariyle devraldı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics