İnsan Kaynakları 22 ARALIK 2014 / 13:21

Arıak ve yeni yönetim işbaşında

Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği’nin (TELKODER) 8. Olağan Genel Kurulu’nda Yusuf Ata Arıak tekrar başkan seçilirken, 2014-2016 döneminde görev yapacak olan yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu da belirlendi. Arıak, “Türkiye’de telekomünikasyon sektörünün önünün açılması, rekabetin artması ve tüketicilerin rekabetin getireceği faydalardan daha fazla yararlanabilmesi için faaliyetlerimizi daha da arttırarak sürdüreceğiz” dedi. İki yıl süreyle görev yapmak üzere seçilen TELKODER Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyeleri ise şöyle:

Yönetim Kurulu/Asil Üyeler: Yusuf Ata Arıak-Başkan, M. Tanju Erkoç Başkan-Vekili, M. Rifat Bayatlıoğlu-Sayman Üye, Melih Özgüç-Üye, Halil Nadir Teberci-Üye.

Yedek Üyeler: Cenk Keylan, İlyas Turgut, Hüseyin Çağlar, Meltem Anayaroğlu, Çağatay Kalkanoğlu.

Denetleme Kurulu-Asil Üyeler:  Fazıl Esen-Başkan, Cemal Kandemir, Cihan Nazmi Bıyıklı.

Yedek Üyeler: B. Kübra İpekişleyen, Oktay Demir, Hüseyin Çizmecioğlu.

 
ETİKETLER : 1001

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN