İnsan Kaynakları 23 EYLÜL 2013 / 08:24

Atos’ta iki önemli atama

Türkiye’de büyümesini sürdüren Atos’un Yönetilen Hizmetler Birimi Direktörlüğüne Okan Gözütok, Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri Birimi Yöneticiliğine ise Yalçın Dizdar getirildi.
Daha önce Atos’ta Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri Birimi Yöneticisi olarak görev yapan Okan Gözütok, Atos Yönetilen Hizmetler Direktörlüğüne atandı. 9 yıldır Atos bünyesinde görev yapan Gözütok, yeni görevinde çağrı merkezi, doküman işleme merkezi, teknik yardım masası ve masaüstü sistemler dışkaynak kullanımı operasyonları, iletişim ağı ve veri merkezi dışkaynak kullanımı operasyonları, uygulama operasyon yönetim hizmetleri, proje yönetimi ve çözüm danışmanlığı alanlarından sorumlu olacak.
Atos’ta Strateji ve İş Geliştirme bölümün yöneticiliğini yapan Yalçın Dizdar ise Okan Gözütok’tan boşalan Atos Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri Birim Yöneticiliği görevine getirildi. 6 yıldır Atos bünyesinde görev alan Dizdar, başta çağrı merkezi ve doküman yönetimi olmak üzere Atos’un sunduğu iş süreçlerinde dışkaynak kullanımı hizmet portföyü ve operasyonlarından sorumlu olacak.
ETİKETLER : Sayı:939

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics