İnsan Kaynakları 23 EYLÜL 2013 / 08:24

Atos’ta iki önemli atama

Türkiye’de büyümesini sürdüren Atos’un Yönetilen Hizmetler Birimi Direktörlüğüne Okan Gözütok, Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri Birimi Yöneticiliğine ise Yalçın Dizdar getirildi.
Daha önce Atos’ta Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri Birimi Yöneticisi olarak görev yapan Okan Gözütok, Atos Yönetilen Hizmetler Direktörlüğüne atandı. 9 yıldır Atos bünyesinde görev yapan Gözütok, yeni görevinde çağrı merkezi, doküman işleme merkezi, teknik yardım masası ve masaüstü sistemler dışkaynak kullanımı operasyonları, iletişim ağı ve veri merkezi dışkaynak kullanımı operasyonları, uygulama operasyon yönetim hizmetleri, proje yönetimi ve çözüm danışmanlığı alanlarından sorumlu olacak.
Atos’ta Strateji ve İş Geliştirme bölümün yöneticiliğini yapan Yalçın Dizdar ise Okan Gözütok’tan boşalan Atos Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri Birim Yöneticiliği görevine getirildi. 6 yıldır Atos bünyesinde görev alan Dizdar, başta çağrı merkezi ve doküman yönetimi olmak üzere Atos’un sunduğu iş süreçlerinde dışkaynak kullanımı hizmet portföyü ve operasyonlarından sorumlu olacak.
ETİKETLER : Sayı:939
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN