İnsan Kaynakları 10 TEMMUZ 2016 / 11:20

Avnet’in VMware eğitimleri Türkiye ile genişletildi

Küresel teknoloji distribütörü Avnet, VMware ile EMEA ülkelerindeki VMware Yetkili Eğitim Merkezi anlaşmasını Türkiye’yi de kapsayacak şekilde genişletti. Avnet, ilk yetkili eğitim merkezi olan Avnet Almanya’dan sonra EMEA bölgesinde 10 yılı aşkın süredir VMware Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet sunuyordu. Halen Avnet EMEA 10’dan fazla ülkede iş ortakları, son kullanıcılar ve BT uzmanları için VMware Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet veriyor ve bu anlaşmayla Türkiye’de de VMware eğitimlerini sunacak.  VMware Türkiye Ülke Müdürü Murat Mediceler, Avnet’in Türkiye’de VMware Yetkili Eğitim Merkezi olmasından mutlu olduklarını belirtirken, Avnet Technology Solutions Türkiye Genel Müdürü Hakkı Eren de şunları söyledi:
“VMware’in sanallaştırma çözümleri; kullanım kolaylığı ve maliyet avantajı sağlayan ve birçok modern veri merkezinde kullanılan önemli bir bileşen. Ortaklığımızın bu şekilde genişletilmesi hem VMware hem Avnet için önemli. Bu sayede iş ortaklarımız VMware ile ilgili geniş ve çeşitli eğitim imkanlarından yararlanacak, müşterilerine sunacakları ek değerlerle müşterileri ile olan ilişkilerini daha da iyileştirme fırsatı yakalayacaklar.”
 
ETİKETLER : 1079 Avnet VMware

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN