İnsan Kaynakları 19 TEMMUZ 2013 / 10:56

Aytaç Karameşeoğlu AcademyTech’te

AcademyTech bünyesinde İş Geliştirme Yöneticisi olarak Temmuz ayı başından itibaren görev alan Karameşeoğlu, son olarak Proline Bilişim’de Teknik Çözümler Yöneticisi olarak göre yapıyordu.

Kariyerine 2001 yılında Meteksan Sistem’de başlayan ve ardından Aneltech ve Datateknik’te devam eden Karameşeoğlu yurtdışı merkezli havalimanı, convention center ve hastane projelerinde, Türkiye’de ise üniversite, akıllı binalar, stadyum ve spor arenaları çalışmalarında proje tasarım ve danışmanlığı yaptı.Türkiye’nin önde gelen kurumsal bilgi teknolojileri eğitim ve danışmanlık firması olan AcademyTech, kadrosunu Aytaç Karameşeoğlu ile güçlendirdi.
ETİKETLER : AcademyTech

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN