İnsan Kaynakları 19 ARALIK 2010 / 18:00

Bahattin Aydın Avea’da İK’dan sorumlu

Bahattin Aydın, Avea İnsan Kaynaklarından Sorumlu Kıdemli Direktörü olarak atandı. Kariyerine 1987 yılında Yıldız Holding İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nde başlayan Aydın, sırasıyla işe alım müdürü, uluslararası operasyonlar ve bilişim şirketleri insan kaynakları grup müdürü ve perakende grubu İK direktörü olarak görev yaptı. Avea’ya katılmadan önce Yıldız Holding. Şeker, Sakız, Gıda, İçecek ve Pazarlama Grupları insan kaynakları direktörü olarak görev yapıyordu.
ETİKETLER : Sayı:800
YORUMLAR
mesut kurt 24 EKİM 2011 / 16:41 0 0
bahattin bey bu avea faturalı hatların borcu kalan veya borcunuz varsa 1 ay içinde gelmesi gerekirken neden 3- 5 ay sonra birden 4 faturanız var diye geliyor anlamadım bir yardımcı olursanız sevinirim ben antalya finikeden bir avea maduruyum bilginize .... ilgilenirseniz sevinirim şu anda madur olmuş durumdayım

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN