İnsan Kaynakları 20 ARALIK 2013 / 14:44

Banu Aydoğan Doğuş Yayın Grubu'nda

Koç Bilgi Grubu’nun Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapmakta olan Banu Aydoğan, Aralık 2013 itibariyle Doğuş Yayın Grubu’nun Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini üstlendi.Banu Aydoğan, İstanbul Üniversitesi Radyo-TV-Sinema bölümü, İktisat Fakültesi İktisat Bölümü ve İletişim Fakültesi’ni bitirdi. Türkiye’nin ilk özel televizyonunun – Magic Box’ın- kuruluş aşamasında yer aldı. 13 yıl süren medya ve ajans tecrübesinin ardından, reklamveren tarafına geçerek farklı sektörlerde deneyim kazandı. Akbank’ta kurumsal iletişim yöneticiliğinde bulunduktan sonra, 2007’de Koç Bilgi Grubu’nun kurumsal iletişim direktörü olan Banu Aydoğan, kurumsal iletişim ve pazarlama faaliyetlerinin kurumsal itibar, şirket değeri ve iş sonuçlarında ölçülebilir olmasına yönelik çalışmalar yaptı.

Yaptığı çalışmalarla, sosyal sorumluluk, sürdürülebilirlik, marka yönetimi ve itibar yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası ödüllere sahip olan Banu Aydoğan, Doğuş Yayın Grubu’nda üstlendiği yeni görevinde, halkla ilişkilerden pazarlama iletişimine, gündem ve kriz yönetiminden lider iletişimine, kurumsal kimlik ve marka yönetiminden Sivil Toplum Kuruluşları ile ilişkilere, müşteri ilişkileri yönetiminden pazarlamaya, kurumsal yönetişimden itibar ve algı yönetimine kadar uzanan alanlarda çalışmalarını sürdürecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN