İnsan Kaynakları 24 EYLÜL 2016 / 10:45

Basistek’te atamalar

Elif Serttaş, Eylül ayı itibari ile Basistek’te Big Data Ürünlerinden Sorumlu Satış Müdürü olarak göreve başladı. İstanbul Aydın Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan, CA, BTbilgi ve Natek gibi firmalarda çeşitli satış ve pazarlama bölümlerinde çalışan Elif Serttaş’ın uzmanlıkları arasında satış, ürün pazarlama ve danışmanlık bulunuyor. Elif Serttaş, Big Data başlığında, bankacılık ve sigortacılık sektör müşterilerinin stratejilerine en uygun ürün ve çözümlerinin satış ve pazarlamasından sorumlu olacak.
Tuba Ergün de Basistek’te Proje Yöneticisi olarak göreve başladı. Endüstri Mühendisi olan Tuba Ergün, İstanbul Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı yaptıktan sonra 1998’de Ak Yatırım Menkul Değerler’de iş hayatına başladı. İş Geliştirme, Proje Yönetimi, Alternatif Dağıtım Kanalları Yönetimi, Satış&Pazarlama alanlarında deneyimleri bulunan Ergün, son olarak Data Market Bilgi Teknolojileri'nde Kurumsal Performans ve Pazarlama Yöneticisi olarak görev yaptı.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN