İnsan Kaynakları 16 NİSAN 2017 / 15:54

Basistek’te iki atama var

Efe Çelik, Nisan ayı itibari ile Basistek Bilgi Teknolojileri’nde Satış Müdürü olarak göreve başladı. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Efe Çelik, Pazarlama Stratejisi ve İnovasyon Yönetiminde ihtisas sahibi. Arçelik Pazarlama, IBM, Ernst & Young, Eurobank Tekfen ve Esquire Magazine’de Yazılım Satış Uzmanı ve Uzun Vadeli Denetim Stajyeri olarak görev alan Çelik, yazılım satışları, ticaret yönetimi ve perakende gelişimi konularında deneyim sahibi. Çelik, IBM Global Satış Okulu Sertifikasına Olağanüstü Performans seviyesinde de sahip.
Ebru Özgen ise Nisan ayı itibari ile Basistek Bilgi Teknolojileri’nde Satış Müdürü olarak göreve başladı. Maltepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Özgen, yazılım satış yönetimi konusunda deneyim sahibi. Kobi Mühendislik, Biltaş ve Ticimax’ta yazılım geliştirme ve satışı konusunda tecrübe sahibi olan Özgen, Proje Yönetim Eğitimi ve Stratejik Planlama Eğitimi konularında uzman. 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN