İnsan Kaynakları 21 ŞUBAT 2010 / 18:00

Bayilere NetApp eğitimi

Fujitsu, Microsoft ve NetApp işbirliğinde, NetApp çözümlerini sunan bayilere yönelik bir eğitim düzenlendi. Fujitsu’nun Kartal Ofisi’nde uygulamalı olarak gerçekleştirilen eğitim, NetApp çözümleri sunan çok sayıda bayinin katılımıyla gerçekleşti. Eğitimde; Fujitsu Primergy sunucular, NetApp veri depolama ürünleri ve Microsoft Hyper-V sanallaştırma çözümü kullanılarak gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi verildi.
Etkinlikte konuşma yapan Fujitsu Türkiye Kanaldan Sorumlu Satış Direktörü Serdar Atalay, “Günümüzün değişen veri merkezi altyapılarında standartlaşma, sanallaşma ve verimlilik gibi anahtar kavramlar, müşterilerimizin BT yatırımlarında dikkate aldığı kritik hususlar olarak öne çıkıyor. NetApp ile olan işbirliğimiz de bu anlamda Fujitsu’nun ürün ve hizmet portföyüne hem bir katkı, hem de farklı bir müşteri tabanına ulaşmak anlamında büyük önem taşıyor” dedi.
NetApp Türkiye Ülke Müdürü Behçet Yumrukçallı, sanallaştırma teknolojisinin faydalarına dikkat çekti. Yumrukçallı, “Bu noktada bizim gibi üretici şirketlere çok ciddi işler düşüyor. Fujitsu, Microsoft ve NetApp olarak ürün ve çözümlerimizi biraraya getirerek müşteri tarafında teknolojik ve finansal olarak çok büyük avantajlar ortaya çıkarıyoruz” dedi. Microsoft Türkiye Uluslararası Markalar OEM Satış Müdürü Banu Soyak ise sanallaştırmayı geleceğin daha esnek ve dinamik bilgiişlem merkezleri için önemli bir stratejik araç olarak gördüklerini kaydetti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN