İnsan Kaynakları 18 ŞUBAT 2013 / 08:20

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu ile Turkcell işbirliği yaptı

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu ile Turkcell arasındaki işbirliği anlaşması imzalandı. Anlaşma, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda Mütevelli Heyet Başkanı Ruhi Engin Özmen, Okul Müdürü Prof.Dr. Ahmet Yüksel, Okul Müdür Yardımcısı Prof.Dr. Okan Tuna, Turkcell Kurumsal Çözümler Direktörü Pelin Şeker, Kurumsal Mobil Çözümler Satış Müdürü Volkan Kadem, Kurumsal Mobil Çözümler Satış Yöneticisi Ekrem Özcan, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Akademik ve İdari Personeli, Bilgisayar Programcılığı ve Mobil Teknolojiler öğrencilerinin katıldığı bir törenle imzalandı.
İmza töreni Yrd.Doç. Dr. Kenan Dinç’in açılış konuşması ile başladı. Kenan Dinç mobil teknolojilerin lojistikte; hem karar almada, hem de operasyonlarda yaratacağı hızlandırıcı ve değer artırıcı etkisine dikkat çekerek üretilen başarılı mobil çözümlerin, gerek lojistik sektöründe, gerekse insan kaynağı yetiştiren kurumlarda bilinirliğini artırma ihtiyacının bulunduğunu, bu ihtiyacı karşılamada Türkiye’nin lojistik eğitimi konusunda en iddialı yüksekokulu Beykoz Lojistik’in Lojistik, Bilgisayar Programlama ve Mobil Teknolojiler programlarının etkin rol oynayacağını söyledi.
Pelin Şeker de, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulunun lojistik sektörüne çok önemli katkılarının olduğunu ve sektörün insan kaynağı ihtiyacına dikkat çekerken teknolojinin hayatın her alanına girdiği gibi lojistik sektöründe de farkı yaratacağını söyledi. Şeker, mobil teknolojiler programının kurulmuş olmasının önemine de değindi. Kurulan mobil teknolojiler programı öğrencilerin lojistik sektöründe fark yaratacak ve lojistik sektörünü dünyada farklı bir yere taşıyacak teknolojileri geliştirmek üzere bilgi edineceklerini söyleyen Şeker, projelere destek vermek için işbirliği kurmak istediklerini ve yapılacak çalışmaların meyvelerini vereceğini sözlerine ekledi. Konuşmalar sonrası imza törenine geçildi.
ETİKETLER : Sayı:909

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics