İnsan Kaynakları 07 MART 2010 / 18:00

Bilin Yazılım 20. yaşını kutluyor

Bilin Yazılım, 20. yaşını gerçekleştirdiği özel bir geceyle kutladı. Kurum ve kuruluşlara insan kaynakları yönetim yazılımı Humanist ile hizmet veren Bilin Yazılım, çalışmalarını yurtdışına taşımaya hazırlanıyor.
Bir konuşma yapan Bilin Yazılım Kurucusu ve Genel Müdürü Dr. Zafer İnkaya, “Serüvenimiz, 1990 yılında Rumeli Caddesi’nde iki odalı 40 metrekare bir ofiste 4 kişi ile başladı. 20. yılımızda Türkiye’nin en saygın ve en büyük kurumlarına hizmet verir hale geldik. Yaklaşık 500 bin kullanıcıya dokunabilen Humanist, ulusal ve uluslararası şirketlerin İK yönetimi için tercihi oldu. Bu kadar çabayı ve başarıyı ülke sınırları içine hapsetmek Humanist’e haksızlık olur diye düşündük. Yüzde 100 Türk mühendislerinin başarısı olan yazılımımızla dünyaya açılmaya karar vererek gerekli altyapı çalışmalarını başlattık” dedi. İnkaya, ilk aşamada çözümün farklı dillere çevrildiğini de kaydetti. Kutlama sırasında farklı kategorilerde müşteriler ve personel de ödüllendirildi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN