İnsan Kaynakları 16 MAYIS 2010 / 18:00

Bilişim odaklı kariyer günleri

İş yaşamına yakın bir üniversite olma hedefiyle yola çıkan Okan Üniversitesi, öğrencilerle bilişim sektörünü yakınlaştırdığı kariyer günlerini 3-7 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirdi. TBD’nin işbirliği ile Okan Üniversitesi bünyesinde bulunan Kariyer Merkezi’nin düzenlediği Bilişime Odaklı Kariyer Günleri boyunca birçok üst düzey yönetici ve kendi kariyerlerinde sözü geçen kişilerin sunumları gerçekleşti.
Okan Üniversitesi Rektörü Sadık Kırbaş, kuruluş amaçlarına uygun bir etkinlik düzenlediklerinden, öğrencilerin aktif katılımı ve istekli olmasından dolayı mutlu olduğunu aktardı. Kırbaş, “Öğrencilerin işletmeleri ve işletmelerin de öğrencilerimizi tanıyabileceği bir organizasyondu ve bu organizasyonu uluslararası boyuta taşımak istiyoruz” dedi. Organizasyonun mimarlarından Okan Üniversitesi Kariyer Merkezi Müdürü Sibel Nebigil, “Öğrencilerin geleceğin mesleklerine ayak uydurabilmesini hedefliyoruz. Kariyer günlerini de bilişim teknolojilerine ilişkin gelişmeleri sektörel bazda öğrencilerimize kazandırmak istediğimiz için düzenledik. Bu ilk organizasyonda beklentimizin üzerinde ilgi gördük” diyerek organizasyondan sonraki memnuniyetini dile getirdi.
ETİKETLER : Sayı:771
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN