İnsan Kaynakları 19 ŞUBAT 2017 / 11:20

Bilişimle ilgilenen gençlere açık çağrı

Başta elektrik, elektronik ve haberleşme, bilgisayar kontrol mühendisliği öğrencileri olmak üzere bütün mühendislik öğrencilerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla çalışmalar yapan Dokuz Eylül Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu Computer Society, düzenlediği eğitim ve seminerlerin yanı sıra şimdi de IEEE Türkiye Computer Society’nin IEEE Türkiye CS Kongresi ‘17 etkinliğine de evsahipliği yapacak.  Bu kapsamda 24 -25 -26 Mart tarihlerinde Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği’nde IEEE Türkiye Computer Society Kongresi ’17 etkinliği düzenlenecek. "Institute of Electrical and Electronics Engineers" (Elektrik Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) IEEE ise küresel bazda 150 ülkede toplam 400 bine yaklaşan üyeye sahip. 
IEEE DEU Öğrenci Kolu tarafından ilk kez düzenlenecek IEEE Türkiye Computer Society Kongresi (CSCON) etkinliği ile hedef; bilişim ve yazılım sektörüne ilgi duyan öğrencilere bilgi vermek ve öğrencileri bu sektörlerde yönelebilecekleri farklı alanlarda verilen eğitimlerle teknik yönden geliştirmek.  IEEE Türkiye Computer Society Kongresi ’17, bilgisayar bilimleri ile ilgilenen tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık ve bu kapsamda teknik eğitimler ve konferanslar katılımcıları bekliyor. Etkinlikte IEEE Türkiye Computer Society’nin çeşitli okullardan gelen yaklaşık 300 üyesi okulda ağırlanacak, konferanslara ve IEEE Türkiye Computer Society eğitmenlerinin eğitimlerine katılma imkanı bulacak.   

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN