İnsan Kaynakları 13 OCAK 2014 / 11:45

Bilkom'da görev değişikliği

Bilkom, İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim departmanı yöneticiliğine, Bilkom’da Pazarlama İletişimi Yöneticisi olarak görev yapan Azade Çerkezoğlu Çavuş’u atadı. Azade Çerkezoğlu Çavuş, 1 Ocak 2014 itibariyle Bilkom’da İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışmalarını sürdürecek.
Azade Çerkezoğlu Çavuş kimdir
Azade Çerkezoğlu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2001 yılında mezun olduktan sonra Kamera Spor Reklamcılık’ta kariyer hayatına başladı ve aynı şirkette iki yıl sonra Proje Geliştirme ve Halkla İlişkiler Müdürü oldu. 2004 yılında turizm sektörüne teknoloji hizmetleri sunan MBM Group’da Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevine atanan Çerkezoğlu, 2006 yılında Sistem 9 Medya’da Satış ve Pazarlama Direktörü olarak çalışmaya başladı. 2008 başında SAP çözüm ortağı Çözümevi Danışmanlık’ta Satış ve Pazarlama Müdürü olarak kariyerine devam eden Çerkezoğlu, Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom’un Pazarlama İletişimi Yöneticisi olarak 2011 Haziran itibarıyla yeni görevini devralmıştı. 1 Ocak 2014 itibariyle de Bilkom’da İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak görevine devam edecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN