İnsan Kaynakları 03 NİSAN 2013 / 14:06

Biyesam Genel Kurulu yapıldı

BİYESAM’ın yeni Başkanı Şadi Özdemir oldu.

Bilişim ve Yazılım Eser Sahipleri Meslek Birliği (BİYESAM) 23 Mart 2013 tarihinde Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi ve 4. Dönem Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri’ni seçti. Gerçekleştirilen seçim sonucu BİYESAM’ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Özdemir oldu. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu 2015 Mart ayına dek görev yapacak.

Yönetim Kurulu’nun diğer Asil Üyeleri ise;  Nuray Ada, Önder Eker, Salih Güçbilmez, Namık Kural, D. Zafer İnkaya, Atila Zeybek oldu. BİYESAM’ın kısa vade planları arasında, İTÜ ile birlikte sürdürülen UYSM (Ulusal Yazılım Saklama Merkezi) nin üyelerimiz açısından aktifleştirip devreye alınması, Yazılımların tescil konusu, istihdam projesi ve sektör ödülleri organizasyonunu geliyor.
ETİKETLER : BİYESAM Şadi Özdemir

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN