İnsan Kaynakları 25 ŞUBAT 2013 / 08:27

BlackBerry yönetim kurulunda yeni atamalar gerçekleşti

BlackBerry yönetim kuruluna Verizon Communications’ın Eski Başkan Yardımcısı Richard “Dick” Lynch ve Sony Ericsson’un Eski CEO’su Bert Nordberg’in atandığını duyurdu.
Richard “Dick” Lynch aynı zamanda FB Associates, LLC’nin Başkanı olarak görev yapıyor. 2007 yılından itibaren Verizon Communications’ın Başkan Yardımcısı ve CTO’su olarak çalışmış olan Lynch, 1990 yılından beri Verizon Wireless ve bünyesinde bulunan önceki şirketlerin de başkan yardımcısı ve CTO’su görevlerini üstlenmişti.
Bert Nordberg Vestas Mind Systems, A/S (Danimarka) Başkanı ve Svenska Cellulosa Aktiebolaget (SCA) (İsveç)Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor. KCell Yönetim Kurulu ile İsveç Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olan Nordberg ayrıca, HP Yönetim Kurulu’nda yer almanın yanı sıra Media & Entertainment Board of Industry Advisors (USA) üyesi. Sony Mobile Communications Başkanı olarak görev yapan Nordberg, Sony Ericsson Başkanı ve CEO’su olarak da çalıştı.
ETİKETLER : Sayı:910
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN