İnsan Kaynakları 05 ŞUBAT 2012 / 14:39

Boer’in yeni pazarlama yöneticisi Ayça Çınarlı Kayış

Boer Elektronik; ekibini sektörün pazarlama ve iletişim alanında deneyimli ismi Ayça Çınarlı Kayış ile daha da güçlendirdi. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Kayış, iş hayatına 1994 yılında REM Reklam ve Halkla İlişkiler Ajansı’nda Müşteri Temsilcisi olarak başladı. 1996 yılında TRT Dış Yayınlar Dairesi’nde muhabir olarak çalışan Kayış sonrasında “32. Gün” programının 88 - 92 yılları arasında yapım/yönetim hizmetlerini veren ekibin kurduğu Shakti Habercilik ve Yapımevi’nde Yapım Yrd. olarak çalıştı. Teknoloji sektöründe ise sırasıyla TURCom Teknoloji, Teknoloji Holding-Exim, Sistaş, ITS, Ametis Teknoloji’ye ve çeşitli e-ticaret sitelerine danışmanlık hizmeti verdi ve pazarlama, pazarlama iletişimi, çevrimiçi pazarlama alanında danışmanlık verdi ve aktif olarak kadrolarında görev aldı. Kayış, 2012 başında Boer Elektronik’te Pazarlama Yöneticisi olarak göreve başladı.
ETİKETLER : Sayı:857
YORUMLAR
Profesyonel 07 ŞUBAT 2012 / 00:43 0 0
Bu ismi tanırım son derece deneyimli ve ne yaptığını bilen birisidir. Tebrik ederim, hayırlı olsun. Yeni kurumunu da seciminden ötürü tebrik ederim. Turcom'u marka yapan Kizi secmişler ...
Nil arif
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN