İnsan Kaynakları 14 ŞUBAT 2010 / 18:00

Bölgesel yapılanma 22 ülke yönetimini getirdi

Bölgesel yapılanmasında gerçekleştirilen düzenlemeyle Ericsson, pazar birimlerinden oluşan bir yapıya dönüştürüldü. Ericsson Türkiye ve İsrail Genel Müdürü Anders Lindblad’ın Ortadoğu Bölgesi’nin yönetimini üstleneceği yapıda, mevcut 23 pazar birimi, on bölgesel yönetime dönüşecek. Ericsson Türkiye 21 farklı
ülkeyle Ortadoğu Bölgesi’nin bir parçası olurken, Lindblad Ortadoğu Bölgesi’nin yönetimini üstlenecek. Ortadoğu bölgesindeki ülkeleri Cibuti, Mısır, Eritre, Etiyopya, Sudan, Somali, Birleşik Arap Emirliği, Afganistan, Bahreyn, Irak, İran, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Umman, Pakistan, Katar, Suriye, Yemen, Suudi Arabistan, Türkiye ve Filistin oluşturuyor.
Yeni bölgesel düzenleme 1 Nisan itibariyle yürürlüğe girecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN