İnsan Kaynakları 02 NİSAN 2016 / 17:13

BT Eğitim’in küresel başarısı

Üniversitelerin sektör beklentilerini karşılamada yeterli olmaması, BT profesyonellerini alanında uzmanlaşmış özel eğitim kurumlarına yönlendiriyor. Bilişim teknolojileri eğitimi veren kurumların önemi bu yönüyle küresel bazda artarken, bu alanda eğitimler sunan BT Eğitim, kendi kategorisinde dünya çapında 200’den fazla eğitim kurumunu geride bırakarak, San Diego’da düzenlenen 2016 Cisco Global Learning Partner Conference etkinliğinde “dünyanın en iyi eğitim iş ortağı” olarak ödüllendirildi. Şirket, 2014 yılında da EMEAR bölgesinin “En İyisi” seçilmişti. Bu ödülün, Türkiye’de teknoloji eğitimleri veren şirketler arasında elde edilen en yüksek onur olduğunu vurgulayan BT Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Kızıları şu bilgileri verdi:
“Teknoloji pazarında ağ donanımları, sunucu gibi farklı segmentlerde pazarda öne çıkan bir teknoloji geliştiricisinin ödülünü almak, yaptığımız işin büyüklüğünü ve sunduğumuz hizmetin kalitesini gösteriyor. Ödül aynı zamanda, dünyanın Türkiye’nin teknoloji alanındaki bilgi birikimi ve donanımlı çalışanları ile örnek bir ülke olduğunu kabul etmesi anlamına geliyor. Bu başarı, 15 yıllık emeğin ve birikimin bir sonucu.”
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN