İnsan Kaynakları 29 TEMMUZ 2012 / 15:28

Bu eğitimden sonra sertifikalı koç olunuyor

Sertifikalı profesyonel bir koç olmak için Adler Koçluk Sertifika programına 1-5 Ağustos’ta başladığı duyuruldu. Adler International Learning’in dünyada kabul edilen koçluk sanatında uzmanlaşıp, iş yerinde ve günlük yaşamda koçluğu etkin şekilde sürdürülmesi için tasarlanan koçluk sertifika programı Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri ile İstanbul’da başlayacağı vurgulanıyor. Birinci modül profesyonel koçluğun temelleri programı ile 5 tam süren eğitim sonunda ICF akredite Adler sertifikası beceri ve bilgiye yönelik geniş bir temel sunuyor. Kanada’da ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından akredite edilen ilk program olan
Adler International Learning, Liderlik Koçluğu alanında eğitim vermek üzere gücünü Western Üniversitesi Sürekli Eğitim Departmanı ile birleştirildiği belirtiliyor. 125 saatlik eğitim sonrasında yapılacak yazılı/sözlü sınavlarda başarılı olanlara ACPC (Adles Certified Professional Coach) sertifikası veriliyor. Eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgiye www.adlerlearningturkey.com adresinden ulaşılabiliniyor.
ETİKETLER : Sayı:882
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN