İnsan Kaynakları 17 KASIM 2014 / 10:24

Bu yarışma Venus için

Vestel, üniversite öğrencilerini iş dünyasıyla bir araya getirmek amacıyla Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BUYAK) tarafından düzenlenen Pusula 2014’te gençlerle buluştu. Vestel yöneticilerinin de katıldığı etkileşimli etkinlikte üniversite öğrencilerinden Venus’le ilgili yaratıcı pazarlama fikirleri geliştirmeleri istendi.

Türkiye’nin farklı noktalarından gelen 200 üniversite öğrencisinin katılımıyla başlayan etkinlikte 56 öğrenci finale kaldı ve finale kalan öğrencilerden oluşan 8 takım, Venus’ten esinlenen yaratıcı fikirlerini proje sunumuna dönüştürerek Vestel yöneticilerinden oluşan jüriye sundu. Gençlerin sunumlarını Vestel Pazarlama İletişimi Grup Müdürü Feza Turunçoğlu Erim, Vestel Tüketici Elektroniği Grup Müdürü Osman Badur ve Vestel IT ve Cep Telefonu Pazarlama Müdürü Tuğba Şengün’den oluşan jüri değerlendirdi.

“Dünyada olmaz Venus’te olur” ve “Yeni dünyamız Venus” en beğenilen sloganlar arasına girerken, en çok oy toplayan diğer projeler de şöyle sıralandı: Venus’le dünyayı dolaşıp fotoğraflayan bir gezi kulübü oluşturulması ile, soğuk havalarda parklarda oturmayı ve sohbet etmeyi kolaylaştıran Venus Kış Bahçeleri kurulması.

 
ETİKETLER : 996

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN