İnsan Kaynakları 13 AĞUSTOS 2016 / 10:06

Bülent Gürcan, Euronics yönetiminde yerini aldı

TeknoSA, Avrupa’nın en büyük elektronik satın alma grubu Euronics’in yönetimine girdi. Euronics’in Türkiye’den davet ettiği marka olan TeknoSA, Genel Müdür Bülent Gürcan’ın Euronics Yönetim Kurulu Üyesi olması ile birlikte bu uluslararası birliğin karar verici ekibinde yer alarak, Türkiye’yi temsil edecek. Geniş satın alma ağı ile son teknolojileri en önce ve en uygun fiyatlarla tüketicilere sunma avantajı sağlayan Euronics, üye markaların uluslararası bağlantılarının güçlenmesinde de görev alıyor. 
2012 yılında Euronics’e davet edildiklerini belirten TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan, “35 ülkede 10 bin satış noktası ile geniş bir ağı kapsayan Euronics ile işbirliğimiz küresel ilişkilerimizi geliştirmemize destek sunuyor. Yönetim Kurulu Üyesi oluşumla birlikte, bu uluslararası organizasyonun yönetiminde TeknoSA’nın da söz hakkı olacak” dedi.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN