İnsan Kaynakları 12 OCAK 2015 / 09:30

Çağrı merkezi teknolojisinde Google imzası

Avaya işletmelere yenilikçi çağrı merkezi çözümleri sunma hedefiyle Google ile işbirliği kararı aldı. Projenin ilk aşaması müşteri temsilcileri ve süpervizörlerin herhangi bir noktada kolayca konumlandırılabilmesini sağlıyor. Böylece yoğun veya dönemsel talepler daha rahat karşılanıyor, iş sürekliliğine seslenen stratejilere de destek veriliyor.

Müşteri temsilcileri, bu sistemde WebRTC destekli arayüz ile Chromebooks üzerinden Avaya çağrı merkezi temsilcisi ekranlarına erişebiliyorlar. Avaya Agent for Chrome çözümü, müşteri temsilcisinin PC’ye çağrı merkezi uygulamasının önyüzünü yüklemesine yönelik gerekliliği ortadan kaldırırken, yönetim verimliliği ile, tüm teknolojilere uygun maliyetli ve hızlı erişim imkanını getiriyor. Google, Avaya teknolojisini şirket içinde hem uluslararası telefon altyapısını güçlendirmek hem de çağrı merkezi operasyonlarını yönetmek için kullanıyor.

 
ETİKETLER : 1004
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN