İnsan Kaynakları 09 OCAK 2011 / 18:00

Çağrı Merkezleri Derneği’nin başkanı değişmedi

Çağrı merkezi sektörüne yön veren ve sektörün kuruluşlarından oluşan Çağrı Merkezleri Derneği, yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerini seçti.
Gerçekleştirilen seçim sonucu derneğin başkanı yeniden Bahadır Pekkan oldu. The Plaza Hotel’de gerçekleştirilen genel kurul toplantısıyla yeni yönetim ve denetim kurulu seçildi. 26 üye kurumun katılımı ile gerçekleştirilen 2. Dönem Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu seçiminde Bahadır Pekkan ÇMD Yönetim Kurulu Başkanı olurken, Metin Tarakçı, Nil Keskin Keleş ve Levent Burçin Sözütok ise başkan yardımcıları olarak seçildi.  Yönetim kurulunun diğer asil üyeleri Aslıhan Tan, Orçun Onat, Ömer Bedri Yoru, Ali Kesan, Erdoğan Hakan Çelik, Yasemin Deniz Saral olurken, denetim kurulu asil üyeliklerine ise Mehmet Akgün, Ayşe Pınar Massena, Tuğyan Ünsal seçildi. Tüm katılımcıların kabul ettiği yeni ÇMD Yönetim ve Denetim Kurulu 2013 Şubat ayına kadar görevde olacak.
“Sektörün yaklaşık yüzde 60’ını temsil edecek güce eriştik”
Seçim sonuçlarının alınmasının ardından bir açıklama yapan Çağrı Merkezleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bahadır Pekkan, ÇMD olarak öncelikli hedeflerinin, sektörün sunabileceği katma değerli hizmetleri iş dünyasına, kamuoyuna ve devletin ilgili kurumlarına aktararak, bölgesel gelişime, özel sektöre ve kamuya katkı sağlamak olduğunu belirtirken: “Bu hedefleri hayata geçirmek üzere geçtiğimiz iki yıllık dönemde dernek olarak sektörü temsilen kamu ile çok önemli ilişkiler başlattık. Çok değerli projeler de hayata geçirdiğimiz ilk çalışma dönemimizde, ulusal ve uluslararası birçok platformda yer almayı başardık. Tüm bu çalışmalar sonucu elde edeceğimiz faydalar sektörümüzün geleceği için kuşkusuz büyük
bir önem taşımaktadır. Derneği 9 şirketle bir araya gelerek kurmuştuk. Ancak çok hızlı bir şekilde dernek çatısı altında toplanan şirket sayısı Aralık 2010 itibariyle 26’yı buldu. Derneğimiz, bugün çağrı merkezi sektörünün yaklaşık yüzde 60’ını temsil eder hale geldi” şeklinde konuştu.
ETİKETLER : Sayı:803

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics