İnsan Kaynakları 05 EKİM 2013 / 16:25

Callpex'te atama

Telekomdan havacılığa, finanstan e- ticaret’e kadar birçok farklı sektöre katma değerli servisler veren Callpex, kadrosuna son olarak Aydın Arslan’ı kattı.

Anadolu Üniversitesi işletme bölümünden mezun olan Aydın Arslan, kariyerine 1998 yılında Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş.’de Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu olarak başladı. Aynı firmanın 2003-2005 yılları arasında Antalya’da, 2005-2013 yılları arasında ise Sakarya’da Bölge Müdürü pozisyonlarında görev alan Arslan, profesyonel iş hayatına Callpex'te İdari İşler Müdürü olarak devam edecek. Aydın Arslan, alanında uzman personel ile her zaman kaliteli hizmeti merkezde tutan, hizmet verdiği kurum ve kuruluşların “çözüm ortağı” olarak çalışmalarını sürdüren Callpex ailesine katılmaktan gurur duyduğunu belirtti ve yeni görevi için şunları söyledi:
“Callpex, kendini çağrı merkezinin ötesinde, bir iletişim ve birebir pazarlama çözüm ortağı olarak konumlandırıyor. Müşteri talepleri ile birebir örtüşen, esnek, çevik ve sonuç odaklı servis ağı sunan bir firmanın üyesi olmaktan dolayı çok mutluyum.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN