İnsan Kaynakları 10 ŞUBAT 2014 / 15:36

Cardtek'te görev değişikliği

Ödeme sistemleri dünyasına yönelik çözüm ve hizmetler geliştiren CordisNetwork’ün Genel Müdür Yardımcılığı’na Ahmet Cengiz atandı.Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra aynı Üniversitenin Satış Yönetimi Bölümü’nü bitiren Ahmet Cengiz, kariyerine Anadolu Kredi Kartları’nda (AKK) Operasyon Müdürü ve Bankacılık Hizmetleri Müdürü olarak başladı. Ardından, Halkbank ve Toprakbank’ta Kredi Kartları Yöneticisi olarak çalıştı. Türkiye’de ilk processing hizmetini vermek üzere Üniversal Kart’ın kurulmasında bizzat görev alarak Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Cengiz, 2002 yılında çalışmaya başladığı RBC Danışmanlık’da Kartlı Ödeme Sistemleri’nin Operasyonel İş Yönetimi Başkan Yardımcılığı’nı üstlendi.

2011’de Cardtek Group’a transfer olan Ahmet Cengiz, Şubat 2014 itibariyle Cardtek Group şirketlerinden CordisNetwork’ün Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN