İnsan Kaynakları 03 HAZİRAN 2012 / 15:28

Casio, yeni el terminalinin yazılım geliştirme eğitimini yaptı

Mobit Bilişim’in temsil ettiği Casio, yeni yazıcılı el terminali IT-9000’nin tanıtım ve yazılım geliştirme toplantısını İstanbul GreenPark Hotel de gerçekleştirdi.
Casio eğitim sorumlusu
S. Watanabe tarafından verilen yazılım geliştirme eğitimine Türkiye ve çevre ülkelerden 70 civarında profesyonel yazılım uzmanı katıldı. Yazıcılı el terminalinin kullanım faydalarının da anlatıldığı toplantıda, IT-9000’in sunduğu yeni teknolojiler uygulamalı olarak tanıtıldı. 8 cm’lik termal yazıcı, 3G modem, GPS, 3.7 inç Blanview kırılmaz ekran, NFC kart okuyucu, MSR okuyucu, CMOS okuyucu ve video kaydı yapabilen led aydınlatmalı renkli kamera, IP54 koruma ve 1,5mt düşme güvenliği göz doldurdu. Özellikle şifreli hafıza kullanım desteği ve kıymetli kağıt takip özelliğinin sektörde yeni projelerin oluşmasını destekleyeceği bilgisine ulaşıldı. Belediye ve elektrik kurumlarında, otopark uygulamalarında yerlemiş pazarı olan CASIO IT-3100 nin yeni modeli IT-9000’ni; Sıcak-soğuk satış, mobil tahsilat ve faturalama, etiketleme v.s gibi farklı uygulamalarda da görmek mümkün olabilecek.
ETİKETLER : Sayı:874
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN